.

.

Лиценциран заштитник за мебел, софа, полначи во Сан Диего

Лиценциран заштитник за мебел, софа, полначи во Сан Диего

DEN 1007.84
Износ

Детално со омилените бои и лого на тимот на НФЛ, овие се шарени, корисни начини да го одржите тимот дух жив во вашиот дом. Еластична лента обезбедува безбедно вклопување околу вашиот мебел. Заштитник на мебел за лиценциран од НФЛ, софа, полначи во Сан Диего : Го одржува вашиот мебел да изгледа како нов додека го поддржува вашиот омилен фудбалски тим во НФЛ. Лесно и удобно, може да се прикаже во текот на целата година. Дури и штити од миленичиња коса и хаос. 100 проценти микрофибер.

R

Им се допаѓа и на купувачите