.

.

Subrte Striped Striped Jacquard Meader Seat Slipcover (софа, надвор од бела боја

Subrte Striped Striped Jacquard Meader Seat Slipcover (софа, надвор од бела боја

DEN 351.84
Износ

Субтекс го шари капакот на перничињата софа на џакард, одличен избор за оние кои сакаат да ги штитат перничињата софа од секојдневно абење и солза и дамки. Нашата шарена капаче за перниче од џакард софа ја направи вашата соба со елеганција и деликатес со модерноста. Направено од премија и истегната ткаенина, таа обезбедува внимателна заштита за вашите перници. Покрај тоа, можете да го изберете изгледот што ви се допаѓа според различни бои. Со овие капаци на перници, вашиот дом ќе стане потопло место. Карактеристики на производот : [Премиум ткаенина] : Направено од 85% полиестер и 15% спандекс, нашите капаци на перници се многу затегнати и се погодни за повеќето видови перничиња. Тие се исто така многу меки и удобни за допир . [Шпарен дизајн] : Шарениот дизајн quакард може да го освежи вашиот украсен ентериер. Тоа е стилски и луксузен начин да ја ревитализирате вашата омилена фотелја / lovesубов / тросед . [функционално сино; Чоколадо; Сиво; Маслиново зелена; Надвор од бело. Дизајн : Мулти-бои цврсти бои и уникатен дизајн на џакард. Пакет Вклучи : 1 x капаче за перница. Забелешка : Поради различното светло и различно резолуција на компјутерскиот екран, бојата прикажана на екранот може да биде малку поразлична од вистинската.

R

Им се допаѓа и на купувачите