.

.

Цврст троседот на Харпер Лејн сива

Цврст троседот на Харпер Лејн сива

DEN 975.84
Износ

Заштитете ја софата од домашни миленици, деца и несреќи, со овој лизгач на Харпер Лејн. Дизајнирано да се вклопи во прицврстување и да се обезбеди на вашиот тросед без да се кара, овој лизгач ќе го задржи вашиот мебел во врвна форма. Разновидноста на достапните бои се живописен начин да го воздигнете вашиот декор додека функционирате прекрасно. Карактеристики : Материјал : 96% полиестер, 4% спандекс вклучува една машина за заштита на мебел за мебел, изработена во Кина Димензии : 75 инчи широк x 110 инчи долг мебел за мебел одговара на повеќето lovesубови со најмногу 110 "широки харпер лента цврста софа пика сива боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите