.

.

Главен став Шервуд 1-парчен тросед лизгач

Главен став Шервуд 1-парчен тросед лизгач

DEN 500.00
Износ

Заштитете го вашиот мебел со главните места Sherwood 1 - парче мебел за софа. Овој тросед на софата има текстуриран дво-тон геометриски образец на мека ткаени ткаенини. Меката таупе нијанса ќе додаде декоративен, но неутрален допир на кој било декор на современ стил. Sherwood мебел софа лизгачкиот лик е машина што може да се пее за лесна грижа, што го прави последен за многу намени. Нашиот издржлив, но удобен лизгач е лесен за инсталирање со наставни ознаки за да ве водат беспрекорно низ процесот на инсталација. Вградените еластични агли ќе дадат полу-обичај вклопување без постојана борба за лизгање и затегнување. Мебелот Sherwood Sofa Slipcover веднаш ќе го ажурира вашиот мебел со нов, нов изглед. Главни софа на Sherwood Slipcover : 1 парче Slipcoverfits Стандардна форма софи до 96 инчифери декоративни дво-тони геометриски шема на софата на софата Карактеристики на еластичните агли наводните цврсти фабрики.

R

Им се допаѓа и на купувачите