.

.

Zenna Home Solid Print и Textured Solid Polyester Wing Chood Slipcover, беж

Zenna Home Solid Print и Textured Solid Polyester Wing Chood Slipcover, беж

DEN 3.00
Износ

Дајте му на вашиот мебел освежувачко ажурирање со Maytex Pixel 1 парче крило столче мебел за мебел! Вградените еластични агли ќе помогнат да се задржи вашиот лизгач на место без постојана борба за лизгање и затегнување. Мебелот за столче за крило на пиксели се вклопува во стандардни столици со крилја во форма на ширина до 31 инчи. Нашиот издржлив, но удобен лизгач е лесен за инсталирање со наставни ознаки за да ве водат беспрекорно низ процесот на инсталација. Лесната ткаенина што може да се протега со текстурирани контури за дизајн на мини точки до формата на вашиот мебел. Slipcover со пиксели со крило ќе додаде стил и димензија на кој било декор на стилот. Слики за столчиња за крило на пиксели веднаш ќе го ажурираат вашиот мебел со нов, нов изглед. Сликите за пиксели се машини што се перат за лесна нега. За кожен мебел, погледнете ги нашите препорачани совети за стилизирање. Ако лизгачот има тенденција да се префрли на мебелот, може да користите под-дел од лизгање за да постигнете подобро вклопување. Зена домашен пиксел 1 -парчен стол мебел за мебел / мебел за мебел : одговара на стандардни крилни столчиња за крилја 25 in. - 31 in. Широк. Лесно за инсталирање со наставни јазичиња. Вградените еластични агли ќе помогнат да се одржат во место. За кожен мебел, погледнете ги нашите препорачани совети за стилизирање. Ако лизгачот има тенденција да се префрли на мебелот, може да користите под-плоча што не се лизга за да постигнете подобро вклопување . Карактеристики на текстуриран мини дизајн. Машина за перење. Стандард 100 од ОЕКО-Текс сертификација ги чува вас и вашето семејство безбедни од штетни материи [20.hus.23766 Hohenstein Htti].

R

Им се допаѓа и на купувачите