.

.

Сигурно вклопување на плишани плишани бук перничиња футон

Сигурно вклопување на плишани плишани бук перничиња футон

DEN 303.84
Износ

Карактеристики : -Слип изгледа и се чувствува луксузно удобно. -Ултра-мефот купот создава пријатна оаза. -Содржина на фибер : 92% полиестер и 8% спандекс. Материјал за тапацир : -Обија мешавина. Печатење : -солиден. Грижа на производот : -Машија што се пее. Димензии : Севкупна висина - од горе до дно : -0.01 ". Севкупна ширина - од страна на страна : -18 ". Севкупна длабочина -напред до назад : -18 ". Севкупна тежина на производот : -1 bs. SUR2956 карактеристики на лизгање изглед и се чувствува луксузно удобно. Ултра -мекиот куп создава пријатна оаза. Содржина на влакна : 92% полиестер и 8% спандекс. Улопаден. Материјал : Полиестерска мешавина. Печати : Цврста. Грижа на производот : Машината што може да се мие. Димензии Севкупна висина - горе до дно : 0,01 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предност до назад : 18". Севкупна тежина на производот : 1 фунти.

R

Им се допаѓа и на купувачите