.

.

Лиценциран заштитник на водоотпорен мебел за ламиниране TPU, стол, Хјустон Тексанс

Лиценциран заштитник на водоотпорен мебел за ламиниране TPU, стол, Хјустон Тексанс

DEN 399.84
Износ

Детално со омилените бои и лого на тимот на НФЛ, овие се шарени, корисни начини да го одржите тимскиот дух жив во вашиот дом. Еластичната лента обезбедува безбедно вклопување околу вашиот мебел. NFL лиценциран TPU ламиниране водоотпорен мебел заштитник, стол, Хјустон Тексанс : Водоотпорен наназад TPU, водоотпорен грб спречува какви било протекувања или истури да го допираат вашиот мебел. Нема потреба да се грижите за боење или истурање на вашиот мебел на денот на играта. Овој заштитник за мебел со лиценциран НФЛ служи за двојна цел, го одржува вашиот мебел да изгледа како нов додека го поддржува вашиот омилен фудбалски тим во НФЛ. 100 проценти микрофибер фронт/TPU ламинирана поддршка. Лесно и удобно, ова може да се прикаже во текот на целата година во вашата пештера на човекот или просторијата за семејни игри или дури и да се чува и да се користи во вашиот главен простор за живеење за фудбалски забави во понеделник вечер.

R

Им се допаѓа и на купувачите