.

.

Уникатни поволни цени се протегаат на мебелот за обложување на капакот на капакот, црно големо

Уникатни поволни цени се протегаат на мебелот за обложување на капакот на капакот, црно големо

DEN 799.68
Износ

Нашата отоманска покривка со високо ниво е направена од 95% полиестер и 5% ткаенина Спандекс, која е мека, удобна во чувството и со добра дишеност. Меките лизгачи можат совршено да одговараат на столицата и да станат централен дел во вашата дневна соба. Овој отомански заштитник е доволно еластичен за да одговара на повеќето Османлии и потпирачи за нозе. Супер-затегнати ленти на османлиското дно обезбедуваат сеопфатна покриеност и отпорност на лизгање, спречувајќи дневна прашина, измами и непослушни деца. Исто така, нема лесно да се движи или менува по употреба. Достапна големина : Мала големина вклопување : должина : 20 "-30 ", ширина : 14 "-20 ", дебелина : 15 "-18 " Голема големина Вклопување : должина : 33 "-40 ", ширина : 14 "-20 ", Дебелина : 15 "-20 " x голема големина вклопување : должина : 40 "-45 ", ширина : 13 "-22 ", Дебелина : 15 "-20 " Единствени поволни цени Отомански мебел за капакот на капакот Опфаќа материјал : 95% полиестер и 5% спандекс. Мека, удобна во чувството и со добра дишење. Високо истегнете го овој мебел да покрие добро за вашиот столче, ќе обезбеди вашата столица да биде целосно покриена. Еластичниот опсег ќе го обезбеди дното на лизгачот и ќе остане цврсто на место. Современото покритие во боја на софата му дава на вашиот Отоман нов подмладен изглед. Машината што се мие, измијте под вода од 30 степени Целзиусови. Ве молиме, не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите