.

.

Рејнолд реверзибилна софа отпорна на софата со џебови во гарнет-природен

Рејнолд реверзибилна софа отпорна на софата со џебови во гарнет-природен

DEN 308.64
Износ

Направени од мека велур велур, тие се отпорни на вода, почва и прицврстување, за да можат лесно да се справат со вашите семејни несреќи. Само фрлете ги во машината за перење кога е потребно, вратете ги на вашиот мебел, а вашата соба ќе биде подготвена за следната филмска ноќ! Реверзибилен дизајн : 2 изгледа во 1. Лесен за инсталирање. Машина за перење. Мерки : 110x70.5 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите