.

.

Уникатни поволни цени Истегнете плетено дијамантско трпезариско столче покрива темно сива боја

Уникатни поволни цени Истегнете плетено дијамантско трпезариско столче покрива темно сива боја

DEN 0.67
Износ

Изработена од 100% ткаенина од полиестер Спандекс, ова уникатно покритие за трпезариско столче е мека, удобна, голема дишеност. Сликиот за трпезариско столче е истегнување, истегнување што брзо се опоравува. Стилски модерен геометриски плетенка дијамантска решетка Дизајн на решетки му дава на вашиот стар, избледен стол бренд боја. Лесно е да се координира со декор на вашата соба. Високострејтната ткаенина го прави столчето со лесен за да се облече и да се соблече и му овозможува на лизгачот да одговара на повеќето видови на столчиња. Единствени поволни цени со 4-пакувања со плетенка со дијамантски стол за јадење Опфаќа содржина на ткаенина : 100% полиестерски спандекс. Земја на потекло : Увезен. Геометриска плетена дијамантска шема на решетки. Заштитете го вашиот стол за јадење од нечистотија, гребење, излевање, итн. Машина за перење. Назад Висина : 17,7 " - 21,7" Ширина на грбот : 13.8 " - 17,7" Должина на седиштето : 15,7 " - 19,7" Ширина на седиштето : 15,7 " - 19,7".

R

Им се допаѓа и на купувачите