.

.

Покрив за реверзибилна софа на Белмонт

Покрив за реверзибилна софа на Белмонт

DEN 500.00
Износ

Белмонт е реверзибилен фрлање мебел. Ова фрлање Белмонт го штити вашиот мебел од дамки, истури и миленичиња и е достапен во три атрактивни бои. Покрив за мебел за реверзибилно мебел од Белмонт : Го штити вашиот мебел од дамки, истури и миленичиња. Ткаенина : 100 проценти полиестер. Достапно во 3 атрактивни бои : чоколадо, слонова коска или вино. Достапни големини : стол (70-1/2 "x 65"), loveseate (70-1/2 "x 88") и софа (70-1/2 "x 110"). Упатства за нега : Машинско миење ладно, нормален циклус; Измијте одделно, користете благ сапун; Не бели; Tumble Dry Mop, користете топло железо доколку е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите