.

.

Jamesејмсон Реверзибилен водоотпорен екстра-од -фа на капакот со еластична тока во гарнет-природен

Jamesејмсон Реверзибилен водоотпорен екстра-од -фа на капакот со еластична тока во гарнет-природен

DEN 659.84
Износ

Реверзибилен дизајн : 2 изгледа во 1. лесно да се инсталира.machine што може да се пее. Дебела прилагодлива еластична лента за да се спречи лизгање . изработени од мек велур велур, тие се вода, почва и отпорна на прицврстување, за да можат лесно да се справат со вашата Семејни несреќи. Само фрлете ги во машината за перење кога е потребно, вратете ги на вашиот мебел, а вашата соба ќе биде подготвена за следната филмска ноќ! Реверзибилен. Водоотпорен. Удобно и подолго од задниот дел за да останете на место подобро. Го чува мебелот безбеден од дамки и истури - одлично за домови со бебиња, деца, кучиња и мачки. Машина за перење. Мерки : 122x76 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите