.

.

Subrte истегнете текстурирана решетка за јадење столче за јадење

Subrte истегнете текстурирана решетка за јадење столче за јадење

DEN 2.33
Износ

Нашите лизгачи на столчиња за трпезарија може да помогнат во заштитата на вашиот мебел од секојдневно солза, истури, дамки и така натаму. Направете вашиот стол да изгледа сосема ново. Тоа е одличен избор за домови со деца и миленичиња. Лесно е да се инсталира и да се соблече, машината да се пее, најдобриот партнер за животот на домаќинствата. Карактеристики : [Совршено вклопување] Двонасочна ткаенина на ткаенини се одликува со вградени еластични агли што ќе дадат полу-обичај. Обезбедената цврста боја го олеснува координирањето со вашиот вселенски декор. Исто така, тоа би можело да го направи вашиот стол да изгледа сосема ново . [Атмосферата регулира] Уникатната шема на подигнати точки, доказ за прашина, анти-розово, отпорно на гребење и прекрасно покритие за столче за јадење само го прави да се чувствува малку како да има масажа . Цврстите 22 бои за декор-пријателски расположени му овозможуваат да се меша добро со која било поставка на просторијата . [Лесна грижа] Машината што може да се мие и да се измие во ладна вода. Без белило . [Водич за инсталација] Лесно е да се постави со наставни ознаки за да ве водат беспрекорно низ процесот на инсталација. Со вградените еластични агли, може да одговара на вашиот стол посовршено, покривајќи го софата на секој раб, без напор да се инсталира и исклучи . применлива големина : (приближно) столче : висина 18-23 "; ширина 15- 17 ";. Седиште за столче : ширина и должина 14-18 "; дебелина 1-4";. Општ вид на покритие на столот, една големина одговара на сите. Спецификација на производот : 1. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!. 2. Тип : покритие за столче за јадење; Карактеристики : затегната, декорација на столици за трпезарија, заштитник на седиштата;. 3. Материјал : Материјал за истегнување на полиестер - истегнување што брзо се опоравува!. Вклучен пакет : капаци за столче за јадење 4/2 x. Забелешка : Забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите