.

.

Сигурно вклопете го столот за крилен стол од 1 парчиња Royal Diamond

Сигурно вклопете го столот за крилен стол од 1 парчиња Royal Diamond

DEN 2.33
Износ

Овој кадифен материјал ќе ве натера да сакате да се опуштите целиот ден! Дијамантската шема дава современ изглед, но традиционално чувство. Сигурно вклопување на крилја со крилен стол на кралскиот дијамант : Дополнителен мек и удобен, нашиот материјал за истегнување го прави мебелот што се вклопува лесен за покривање. Форма одговара на истегнување : Направено од двонасочно плетење со истегнување што ќе ги следи контурите на вашиот мебел. Деталите за паметни цвеќиња и еластичните дното помагаат да се создаде сопствен, преименуван изглед. Крилото на стрии е дизајнирано да работи со мебел за крило без тапацирани здолништа. Дизајниран да одговара на мебелот со Т- перници. Еластиката е бесплатно лебди во рамките на полите на капакот за да ви овозможи да ја прилагодите полнота. Велкро зашиена на секоја еластична може да се обезбеди зад нозете за да се постигне форма што одговара. Предниот дел од раката се опушти на 5 "ќе ги покрие тесните раце, но се протега на 10". Покривот за крило ќе смести задната висина од 45 ". Одговара на повеќето стандардни столчиња со крилни Т-перки со помалку од 32" широка перница за седиште и 45 "високи грб. "до 45". Ширина на седиштето на Т перница се движи од 26 "до 32". Машинско миење одделно во ладна вода, не користете белило. Нежен циклус, суво суво.

R

Им се допаѓа и на купувачите