.

.

Уникатни поволни цени за истегнување на мебелот за миење на мебелот за кучиња црно големи

Уникатни поволни цени за истегнување на мебелот за миење на мебелот за кучиња црно големи

DEN 719.84
Износ

Нашиот ливче за кауч со високо ниво е направена од 95% полиестер и 5% ткаенина Спандекс, која е мека, удобна во чувството и со добра дишеност. Проширете ги софата за мебел за мебел за мебел за кучиња. Оваа покривка на мебел е машинско печење и лесен за чистење. Еластичното софа на софата му дава на вашиот тросед нов подмладен изглед ако вашиот тросед изгледа малку скршен или не толку нов. Меките лизгачи на софата можат совршено да одговараат на вашиот кауч за софа и да станат централен дел во вашата дневна соба. Одликувајќи се со еластични ленти и ленти за пена, опремените софа -капаци нема лесно да се движат или да се менуваат по употребата. Овие исто така прават одличен подарок за одмор или за посебна пригода. Единствени поволни цени за мебел за мебел за мебел за кучиња за кучиња Содржина на пакет : 1 покривка од софа + некои ленти за пена. Материјал : 95% полиестер и 5% спандекс. Мека, удобна во чувството и со добра дишење. Високо затегнување направете го овој тросед да опфати вклопување за вашиот тросед и ќе обезбеди вашиот тросед да биде целосно покриен. Еластичниот опсег ќе го обезбеди дното на лизгачот и ќе остане цврсто на место. Современото покритие во боја на софата му дава на вашиот тросед нов подмладен изглед. Машината што се мие, измијте под вода од 30 степени Целзиусови. Ве молиме, не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите