.

.

Мал Мал Мал правоаголник во форма на 1 парчиња Speadeat Slipcover, чоколадо

Мал Мал Мал правоаголник во форма на 1 парчиња Speadeat Slipcover, чоколадо

DEN 639.84
Износ

Веднаш ажурирајте го вашиот мебел и лизнете во нешто ново со Maytex Reeves, истегнете 1 парче slубовирање на мебелот за мебел. Вградените еластични агли ќе помогнат да се задржи лизгачот на место без постојана борба за лизгање и затегнување. Maytex Reeves STREAKES SEVEREAT мебел Сликиот се вклопува со стандардни lovesубови 58 инчи? 73 инчи широк. Нашиот издржлив, но удобен лизгач е лесен за инсталирање со наставни ознаки за да ве водат беспрекорно низ процесот на инсталација. Лесната ткаенина што се протега со текстурирана решетка за дизајн контури на формата на вашиот мебел. Достапно во неутралните тонови на чоколадо кафеава, темна мудрец зелена, црвена и природна што ќе го збогати кој било декор на стилот. Reeves Stretch Slipcover Slipcover ќе го освежи вашиот мебел со нов изглед! Стипките за истегнување на Maytex Reeves се машини што се перат за лесна грижа. Ве молиме, проверете ги нашите водичи за големина пред да ги купите за да добиете најдобро одговара. Maytex STREATER REEVES 1 PIECE SEVEREAT MENECTION COVER SLIPCOVER : ВИДОВИ СТАНДАРДНИОТ SPACK SEVERSEATS 58 - 73 инчи широк. Лесно за инсталирање со наставни јазичиња. Вградените еластични агли ќе помогнат да се задржи лизгачот на место. За кожен мебел, препорачуваме да користите подлога што не се лизга за да се постигне подобро вклопување. Машина за перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите