.

.

Покрив за истегнување на столот Отстранлив заштитник за перење, трпезарија, морнарица сина

Покрив за истегнување на столот Отстранлив заштитник за перење, трпезарија, морнарица сина

DEN 2.00
Износ

Сликите за столче можат да ви помогнат да ја скриете старата абење на столот, солза, исцрпени и искинати рабови, да го направите стариот стол да изгледа тотално ново, а модниот дизајн ќе донесе свеж и луксузен изглед на вашиот дом. Може да се изберат различни видови како што сакате, мора да има еден избор може да ги задоволи вашите потреби . Стручен покритие на столот, 95% полиестер и 5% ткаенина Спандекс во засилена ткаенина со високо-грама од 180gsm. Повеќе уредни и поубави, дајте им на вашите стари, оштетени столици сосема нов изглед. Подигање на столчињата за табели за да го заштитите столот од излевање, нечистотија, варијан, излитена и коса за кучиња. Подигање на количини за трпезарија се склони со една големина- повеќето. Кујнски стол опфаќа погодни за нормални и високи столчиња за јадење. Слики за трпезарии препорачани за хотел, вечера, кујна, средба, банкет, прослава, церемонија и украсување на семејни трпезарии, итн. Лесно за чистење и миење, машина за миење на машината.Не белило. -21,3 инчи, (45-60см), ширина на грбот : 15 инч-17,7 инчи (38-45 см), должина на седиштето : 15 инчи-17,7 инчи (38-45см), Ширина на седиштето : 15 инч-17,7 инчи (38-45см . Сина изработена од 95% полиестер и 5% ткаенина Спандекс . Висока еластичност, мека и отпорна на брчки, издржливи и издржливи . Дизајн на печатење на покритие на столот . Заштитете го вашиот мебел од секојдневно кинење, истури, итн. Лесен за инсталирање и чистење , машина што може да се пее . Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите