.

.

Сигурно одговара на Matelasse Damask Loveseat Slipcover

Сигурно одговара на Matelasse Damask Loveseat Slipcover

DEN 2.33
Износ

Класична шема на Дамаск на луксузна, тапацир-тежина Мателас веднаш ја збогатува секоја просторија со допир на софистицирана текстура. Сигурно вклопување во Matelasse Damask Loveseat Slipcover : Содржина на ткаенина : 53 % полиестер/47 проценти памук. Инструкции за нега : Машинска миење.

R

Им се допаѓа и на купувачите