.

.

Ултрасофт мебел за заштита на мебел

Ултрасофт мебел за заштита на мебел

DEN 431.68
Износ

Овие уникатни заштитници се апсолутно совршени за одржување на вашиот мебел безбеден миленичиња, дамки, деца или секојдневна употреба. Изградбата на микролиестер од 100 проценти гарантира дека заштитник ќе издржи дури и најнезгодни од деца или најмлади кучиња. Додадените две унци на полнење го прават меко. Декоративен и функционален шест-инчен дијамантски бод за ватенка од точка до точка го задржува пополнувањето од менување и додава допир на елеганција. Тој е дизајниран да биде лесно да се стави и лесно да се соблече. Заштитник на мебел за ултрасофт : 100 проценти микро полиестер. Не-ткаени полиестерска поддршка. 2 мл полифил. Го штити мебелот од деца, дамки, миленичиња и многу повеќе. Лесно за чистење. Две достапна големина : 89 "x 71". 111 "x 71". Достапно во разни бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите