.

.

Колегиумски стол покритие

Колегиумски стол покритие

DEN 223.84
Износ

Покажете го тимскиот дух додека го заштитувате вашето тапацирано парче со овој колегиум стол/прекривка на насловната страница. Се чува против дамки и истури од деца, миленичиња и многу повеќе. Се одликува со боите на вашиот тим во светли живописни тонови. Едно парче покритие лесно над мебелот и лентите за сидро помагаат да се обезбеди на место. Изградбата на пинтонски дијаманти издржливи и солзи. Полиестер со полифил. Машинска нега. Увезени. Заштитете го вашиот мебел додека ги поддржувате вашите Team Details : Полиестер со полициски стол за нега на полицимахин : Покрив за грб, 40 "LSEAT, 22 " WSEAT FLAP, 40 "LARM FLAP, 21-1/2 " W NCAA лиценциран реклинерски покритие, универзитет, универзитет на Алабама : Доживејте ги деновите на вашиот колеџ стадион, поддржувајќи го вашиот омилен колегиум тим на НЦАА. Корен за вашиот омилен тим со прикажување на овој лесен и удобен производ во вашата пештера на маж или семејна игра во цела година. Нема потреба да се грижите за неуредните пријатели што истураат пијалоци или закуски со игри на вашиот сегашен мебел. Дури и штити од миленичиња коса и хаос. Совршено за духовни алумни, студенти од колеџ и родители исто така!.

R

Им се допаѓа и на купувачите