.

.

Сигурно фит стрии пик два slубови за slубови

Сигурно фит стрии пик два slубови за slубови

DEN 258.24
Износ

Посебниот капак на седиштето со 2 парчиња е форма на фитинг, направена од мек поли/памук и спандекс материјал кој има еластична основа за сопствен изглед. Тој е дизајниран да го минимизира затегнувањето, одговара на различни раце и да смести посебно седиште или кутија или Т-перница. Мека поли/памучна мешавина микро -велур материјал. Покривка за стилот на истегнување на T-pushion. Машинска миење за лесна нега. Третирани со шкотска кугар за дополнителна заштита. Отпорен на брчки. Освежи и Редекорирајте во привремено. Достапно во најразлични атрактивни тонови во боја. Се вклопува во Loveseats 58 - 73 инчи (надворешна рака до надворешна рака).

R

Им се допаѓа и на купувачите