.

.

Сигурно се вклопуваат едноставен истегнување на едно парче троседот на троседот

Сигурно се вклопуваат едноставен истегнување на едно парче троседот на троседот

DEN 258.24
Износ

Оваа форма е направена од двонасочно плетење со истегнување што ќе ги следи контурите на вашиот мебел. Паметниот цвест дава детали, а еластичните дното помагаат да се создаде сопствен, преобјектиран изглед. Сигурно се вклопуваат едноставен истегнување на метрото со едно парче троседот : форма на форма. Направено од двонасочно плетење на истегнување. Детали за паметни цвеќиња. Еластичните дното помагаат да се создаде сопствен, преименуван изглед. Еластична на цвест на седиштето во врска со седиштето Плејт Помогнете да се одржи на седиштето на седиштето. Опсег на ширина на рака 8 "-14". Плети од пресекот на задниот дел и раката постојат за да се минимизира количината на ткаенина што ви е потребна. Длабочината на перницата на седиштата се вклопува во просек 26 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите