.

.

Hometrends се протегаат Sullivan T-P-Pushion Loveseate и Spoca Slipcover

Hometrends се протегаат Sullivan T-P-Pushion Loveseate и Spoca Slipcover

DEN 527.84
Износ

Формата што одговара на ткаенината на колекцијата Sullivan Slipcover е совршена за мебел што се вклопува. Неговата ткаенина за истегнување на меморијата и еластична еластична, обезбедуваат чист изглед, никој нема да знае дека е лизгач. Современиот, дво-тон материјал изгледа страшно во скоро секој декор. Hometrends-Стенгирање на Sullivan T-Cushion Loveseateeat и Sofa Slipcover, Claret : Меморија за истегнување ткаенина и секаде еластична. Останува на место. Дво-тон ткаенина. Speadeat Slipcover одговара на повеќето t-p-pushion loveseates до 73 "широки. Софа лизгачки спојници ги вклопува повеќето софи на T-pushion до 96" ширина. Ткаенина : полиестер, спандекс. Грижа : машинско миење; Трбајте суво. Исто така е достапно во големината на столот. Исто така достапни во повеќето продавници на Вол-Март.

R

Им се допаѓа и на купувачите