.

.

Заштит на мебел за мебел за мебел против тропање против лизгање на каучи за деца, кучиња, миленичиња

Заштит на мебел за мебел за мебел против тропање против лизгање на каучи за деца, кучиња, миленичиња

DEN 399.84
Износ

* Лесно за чистење, брзо поставување, едноставно поставете го вашиот мебел .Чаир, лежиште, lovesубов, софа и преголем тросед се веројатно најкористените - и злоупотребени - парче мебел во вашиот дом. Please Feel бесплатно да не контактирате за какви било прашања (дури и ако прозорецот за враќање е затворен) и ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме. Kindубезно белешка Иако нашиот иновативен материјал е прикажан во вода, но не е 100% водоотпорен, ние предлагаме да го отстраните во рок од 5 минути по несреќата .

R

Им се допаѓа и на купувачите