.

.

BallsFHK Женски Џеб Лабава Фустан Дами Вратот Повик Долги Врвови Фустан Плус Големина фустани за жени 

BallsFHK Женски Џеб Лабава Фустан Дами Вратот Повик Долги Врвови Фустан Плус Големина фустани за жени 

DEN 3.00
Износ

Женски Џеб Лабава Облека Дами Вратот Секојдневен Долг Врвови Фустан Плус Големина ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Полиестерски Материјал : мека, растеглива ткаенина, допрена. Дајте убава ноќ, симпатична вратоврска - отпечаток на облека за спиење покажете Го Вашиот Стилски Стил : Краток ракав, тркалезен врат, секојдневен и лабав стил на вклопување, печатење направете ја вашата летна ноќ шарена Разноврсна : лабавиот фустан од резервоарот за вратоврска е совршен за дневна облека, ноќна кошула или како врв од туника, мини фустан од Маица, а исто така можете да се врзете како јазол напред за Да добиете трендовски Изглед Подароци : Убава кошула за спиење со вратоврска е многу убаво да се земе слики, прекрасни подароци за себе, девојка, мајка, ќерка или пријател Информации За Производот : пол : должина на жените : редовен стил : секојдневен, моден повод : секојдневно,секојдневно и миењето раце и Машинското Перење е во Ред пакетот вклучува : фустан од 1 парче ве молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина XL 14 18 42 108cm/42.52" 97cm/38.19" Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 42 Биста : 108cm/42.52" Должина : 97cm/38.19" Големина шема : Големина : S САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Биста : 96cm/37.80" Должина : 94cm/37.01"Големина : М САД : 10 велика британија : 14 еу : 38 биста : 100см/39.37" должина : 95см/37.40"ГОЛЕМИНА : Л сад : 12 велика британија : 16 еу : 40 биста : 104см/40.94" должина : 96см/37.80"ГОЛЕМИНА : XL САД : 14 Велика Британија : 18 еу : 42 биста : 108см/42.52" должина : 97 CM/38.19"големина : xxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 44 биста : 112cm/44.09" ДОЛЖИНА : 98 CM/38.58"големина : xxxl сад : 18 велика Британија : 22 еу : 46 биста : 126cm/49.61" ДОЛЖИНА : 99 CM/38.98"големина : xxxxl сад : 20 велика британија : 24 еу : 48 биста : 130см/51.18" должина : 100см/39.37"големина : хххххл ус : 22 велика БРИТАНИЈА : 26 ЕУ : 50 БИСТА : 134СМ/52.76" должина : 101см/39.76" ● мека ткаенина, Висока еластичност, ЛЕСНА и ДИШЕ, ТЕНКА и ЕЛЕГАНТНА. ●Совршен за секојдневниот живот,Семејно Собирање, забава, плажа,одмор, канцеларија Или Какви било Посебни Прилики;Погоден за пролет,лето или aut, зима. + Стилскиот и Моден дизајн ве прават попривлечни. # Ова е најдобриот подарок за одмор за пријателите и колегите, сигурен сум дека ќе им се допадне. Овој Фустан е прекрасен!Не пропуштајте го овој фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите