.

.

Фустани За Женски Женски Круг Вратот Без Ракави Печатени Гроздобер Замав Фустан Коктел Матурска Забава Фустан Ноќта На Вештерките Сина

Фустани За Женски Женски Круг Вратот Без Ракави Печатени Гроздобер Замав Фустан Коктел Матурска Забава Фустан Ноќта На Вештерките

DEN 623.84
Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Јуани од Пазарот На Џојбај.Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 94см/37.01" Половината : 79см/31.10" Должина : 105см/41.34" Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 САД : 6 Биста : 100см/39.37" Половината : 85см/33.46" Должина : 106см/41.73" Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 сад : 8 БИСТА : 106СМ/41.73" половината : 91см/35.83" должина : 107см/42.13" големина : xl велика британија : 14 еу : 40 САД : 10 БИСТА : 112см/44.09" половината : 97см/38.19" должина : 108см/42.52" големина : xxl велика британија : 16 ЕУ : 42 САД : 12 биста : 118см/46.46" Половината : 103см/40.55" Должина : 109см/42.91" женски круг вратот без ракави печатени ГРОЗДОБЕР Замав ФУСТАН КОКТЕЛ МАТУРСКА ЗАБАВА ФУСТАН НОЌТА На вештерките карактеристики : ве молиме погледнете ја сликата на табелата со лева големина (С-2хл) за да изберете соодветна големина бидејќи нашата големина е различна од стандардната големина на сад.Карактеристики : стил на а-линија, тркалезен врат / лажичка, без ракави, клучалка назад со затворање на патент, должина на коленото, со отстранлив појас.Стил : женски 1950-ти гроздобер стил рокабили ракави полка точка цветни печати коктел замав партија фустан.Погоден како фустан за венчавки, коктел фустан, вечерен фустан, матурски фустан, фустан за деверуша, фустан за забава со чај И секојдневна секојдневна облека Нега : рачно миење ладно закачување суво препорачано, машина за перење; Ниско до брчките доколку е потребно.Забелешка : за цветниот Фустан, "Цветниот Принт" е случаен, не можевме да обезбедиме позиција на цветен принт на секој Фустан.Женски Круг Вратот Без Ракави Печатени Гроздобер Замав Фустан Коктел Матурска Забава Фустан Ноќта На Вештерките Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 250gpackage големина : 30x25x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size UKEUUSBust Waist Length S834494cm/37.01"79cm/31.10"105cm/41.34"M10366100cm/39.37"85cm/33.46"106cm/41.73"L12388106cm/41.73"91cm/35.83"107cm/42.13"XL144010112cm/44.09"97cm/38.19"108cm/42.52"XXL164212118cm/46.46"103cm/40.55"109cm/42.91"Size : SUK : 8 EU : 34 US : 4 Bust : 94cm/37.01"Waist : 79cm/31.10"Length : 105cm/41.34"Size : MUK : 10 EU : 36 US : 6 Bust : 100cm/39.37"Waist : 85cm/33.46"Length : 106cm/41.73"Size : LUK : 12 EU : 38 US : 8 Bust : 106cm/41.73"Waist : 91cm/35.83"Length : 107cm/42.13"Size : XLUK : 14 EU : 40 US : 10 Bust : 112cm/44.09"Waist : 97cm/38.19"Length : 108cm/42.52"Size : XXLUK : 16 EU : 42 US : 12 Bust : 118cm/46.46"Waist : 103cm/40.55"Length : 109cm/42.91" летни фустани 2023;фустан за ноќта на вештерките за жени. женски летни фустани;маица фустан. розови фустани за жени 2023 година. костими за ноќта на вештерките;фустан за ноќта на вештерките. ноќта на вештерките подароци; ноќта на вештерките партија.

R

Им се допаѓа и на купувачите