.

.

Летечки Пингвини Женски Прашка Плажа Сарафан Обичен Замав Фустан Фустан Фустан Маица Фустани Без Ракави

Летечки Пингвини Женски Прашка Плажа Сарафан Обичен Замав Фустан Фустан Фустан Маица Фустани Без Ракави

DEN 3.33
Износ

Летечки Пингвини Женски Прашка Плажа Сарафан Обичен Фустан За Замав Фустан Фустан Маица Без Ракави Фустани 90% Полиестер, 10% Спандекс. Произведено во САД Или Увезено. Овој фустан со прашка е умерен во дебелина, мек и удобен на допир, малку еластичен, едноставен и практичен, не е лесен за собирање и издржлив. Ова здолниште за трегер ќе изгледа шармантно и лесно за облекување. Може да се носи со дуксери, џемпери, кошули или бејзбол униформи. Вие сте енергична жена, и овие свежи и уникатни отпечатоци се доволни за да ве издвојат. Имаме пет големини за да изберете : [С : должина на здолниште : 28,7 инчи, обем на половината : 12,6 инчи] [М : должина на здолниште : 29,5 инчи, обем на половината : 13,6 инчи] [Л : должина на здолниште : 30,3 инчи, обем на половината : 14,6 инчи] [XL : Должина На Здолниште : 31,1 инчи Обем на Половината : 15,6 инчи] [XXL : должина на здолниште : 31,9 инчи обем На половината : 16,5 инчи], ве молиме проверете ги деталните информации за големината во упатствата пред Да Купите за да се осигурате дека одговара на вашата големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите