.

.

Макси Фустани За Жени Цветен Фустан За Сонце Сарафан Клучалка Врат Без Ракави Секојдневен Широк Долг Фустан Со Џебови

Макси Фустани За Жени Цветен Фустан За Сонце Сарафан Клучалка Врат Без Ракави Секојдневен Широк Долг Фустан Со Џебови

DEN 1.67
Износ

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100-106см/39.37-41.73 "Должина : 144см/56.69" Материјал : овој материјал е лесен и мек, затоа немојте да мислите дека ќе ве истроши, но исто така не се гледа, така што не мора да се грижите ниту за носење соодветни долни делови!. Прилика : Ако барате едноставен, секојдневен летен изглед ова веројатно ќе ви помогне прилично добро.Убаво Изработен, Добро Прилагоден Секојдневен Фустан, симпатичен Фустан Пролет-Лето. Лесно за перење. Супер мека и симпатична. новогодишен фустан за жени блејзер фустан мрежести фустани и вечерни фустани слатки фустани за жени црн фустан за жени кратки фустани стемпанк фустан секси мини фустан фустан без грб со долги ракави долго црно здолниште здолниште со светки за жени матурско ноќно кожено здолниште плус големина фустан со обвивка црн сатенски фустан до колена за жени. макси фустан за жени блејзер фустан за жени фустан со долги ракави за жени новогодишни фустани со плус големина црн кожен фустан долг свилен фустан за жени црн свилен фустан фустан за деверуша виолетов фустан за жени плус големина свечени фустани плус големина здолништа за жени црно кожено здолниште за жени црно здолниште елегантни фустани за жени црн сатенски фустан тесен фустан за жени. женски фустан новогодишни женски фустани долг црн фустан види преку фустан плетен фустан фустан со светки за жени плус големина мини фустани свечени фустани за жени плус големина празнични фустани за жени фустан без грб со долги ракави женски фустан со долги ракави секси здолниште цветно здолниште излегување фустани за жени црн матурски фустан за жени црн фустан со светки за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите