.

.

Мијаилима Плус Големина Фустани Женска Мода И Слободно Време Елегантен Печатен Шифон Фустан Два Сета

Мијаилима Плус Големина Фустани Женска Мода И Слободно Време Елегантен Печатен Шифон Фустан Два Сета

DEN 3.00
Износ

85 " Должина На Кардиган : 114см/44.36 "Кардиган Рамо : 45cm/17.43 " Кардиган Должина : 118cm/46. Големина : XXL Фустан Биста : 115cm/45. Ве молиме контактирајте не навреме ако имате какви било прашања, и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во најбрзо време.

R

Им се допаѓа и на купувачите