.

.

Летни Свечени Долги Фустани За Жени Цветна Вратоврска Боја Сплит Полите Плисиран Шик И Елегантен Вечерен Фустан За Забави

Летни Свечени Долги Фустани За Жени Цветна Вратоврска Боја Сплит Полите Плисиран Шик И Елегантен Вечерен Фустан За Забави

DEN 0.67
Износ

Состав на материјал : Тип на затворање На Синтетички влакна : Тип На Пуловерпрофил : Тип На Ткаенина : Полиестертип : Наклонето рамо : Возраст Од 25-35 Години Место На Потекло : Кина (Копно)Сезона : Летно Деколте : Асиметрична Линија На Половината : стил на империја : Должина На Фустани Со Едно Рамо : Декорација До Глуждот : Должина На Ракавот(см) : тип на шема Без ракави : Принтсилхуета : Фит И Флерестил : Боемски Материјал : Полиестерген : женоригина : Континентална Кинеска Еластичност : Мал Тип На Стречфит : Слимсајз(См) : С Биста : 90 Половината : 74 должина на фустанот : 150м Биста : 94 Половината : 78 Должина На Фустанот : 151л Биста : 98 Половината : 82 должина на фустанот : 152xl Биста : 102 половината : 86 должина на фустанот : 153xxl Биста : 106 Половината : 90 Должина На Фустанот : 154size(инч) : S Биста : 35.43 Половината : 29.13 Должина На Фустанот : 59.06 M Биста : 37.01 Половината : 30.71 должина на фустанот : 59.45 L Биста : 38.58 Половината : 32.28 Должина На Фустанот : 59.84 xl Биста : 40.16 половината : 33.86 Должина На Фустанот : 60.24 Xxl Биста : 41.73 Половината : 35.43 должина на фустанот : 60.63 Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење.2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см).3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала.Спецификации : Материјал : Полиестерколор( Опција) : Сина / Боја За Вратоврска / Кајсија / Бела Црвена / Црвена Цветна Шема : Цветна / Вратоврска Дигегендер : Женски Стил : Дневно / Фестивалпакет Содржина : 1 * Женски Фустан Ветување : ако производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Модна Кошула За Жени Лето Секојдневен.Секси V деколте, долг ракав врвот за жени, Повик лабава одговара на жените врвови. Обични основни кошули за жени, долг ракав, тоа го прави шик и елегантен стил. Жените врвови летни секојдневни блузи;Мека, Лесна и дише ткаенина, удобна за носење;. Одговараат за лето, пролет и fall. Добро се совпадна со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите