.

.

Летен Фустан Женски Моден Боемски Екипаж Лабав Краток Ракав Печатење Мини Должина Фустан Секојдневен Плус Големина Фустан

Летен Фустан Женски Моден Боемски Екипаж Лабав Краток Ракав Печатење Мини Должина Фустан Секојдневен Плус Големина Фустан

DEN 319.68
Износ

Женска Мода Боемски Екипаж Лабава Кратка Ракав Печати Мини Должина Dress1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Одлична еластичност информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зима Пол : Женска Пригода : Секојдневна,Забава,Дневен Материјал : Шифонстил : Обична Јака : Вклопување На Вратот : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 x Женски Фустан со големина.Usukeubustwaistwaistlengthxl2x-Голем121642108cm/42.52"74-118cm/29.13-46.46"98cm/38.58" Големина : XXLSize. : 2 X-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 108cm/42.52"Половината : 74-118cm/29.13-46.46" Должина : 98cm/38.58 " Материјал : 60% Памук+35%Полиестер+5%Спандекс; Многу Мека, Дише и Удобна Ткаенина; може лесно да се облекуваат или да се облекуваат. Уникатни Карактеристики : Летни Фустани За Жени 2023/Фустан За Бебиња/Лабав Фустан/Секојдневен Фустан/Сарафан/Фустан Со Кратки Ракави На Вратот/Пролетен Фустан/Швајцарска Точка/Ѕвезден Принт/Должина На Коленото/Мини Фустан / Висок Струк/Целосно Обложен/Симпатичен Фустан/Мек Лесен/Фустани Кои Кријат Маснотии Во Стомакот/Породилни Фустани/Фустани За Бремени Жени Забележете : Овој Женски Фустан Можеби Работи Голем, Ве Молиме Намалете Ја Големината!!Ако Сакате Тенок Стил. Овој бохо и лабав фустан нудат најголема удобност. Убаво покривање во пределот на стомакот скријте мама стомак и за да бидете во подобра форма. Појавување : Одлично спарете го овој симпатичен летен фустан со високи потпетици или рамни сандали за секојдневен изглед. Симпатичен швајцарски фустан со точки со течен раб на возбуда, задолжителен фустан против вратот во вашата гардероба. Лабав мини фустан + високи потпетици/чизми + модерна чанта = прекрасни жени. Прилики : овој секојдневен мини фустан со врат v е совршен за секојдневно, забава, работа, состаноци, свадба, меден месец, коктел, одмор на плажа итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите