.

.

Летни Фустани За Жени Расчистување Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Цветен Макси Фустан на Екипажот За Жени Плус Големина Патувања За Одмор Макси фустан, Виол?

Летни Фустани За Жени Расчистување Фустан Со Краток Ракав Со Кружен Врат Цветен Макси Фустан на Екипажот За Жени Плус Големина

DEN 512.00
Износ

Овој Цветен Макси Фустан Совршено Ќе Го Исполни Целиот Ваш Моден Стил За Коктел, Забава, Свадби, Одмор, Дипломирање, Враќање Дома, Секојдневен Живот. Добредојдени сте да поставите нарачка или истрага во секое време~~~ ~ женска Лежерна Прерамка V Вратот Без Ракави Течни Џебови Лабава Долга Макси Плажа Фустан Сарафан Qaxi Фустан За Жени Секојдневен Летен V Врат Фустан На Плажа Без Ракави Со Џебови Q Полиестер и Спандекс. Пространа за испакнатината на стомакот и колковите. ●РАБОТИ МАЛ, ТРЕБА ГОЛЕМИНА НАГОРЕ!!!- Машина или Рачно перење. ?Quality Technical Quality Ferch Изработени од висококвалитетна ткаенина, женските летни фустани се меки и дишат,без брчки и удобни. Добредојдени сте да поставите нарачка или барање во секое време~~~. растеглив, мек и дише без брчки, мек и удобен за допирање и носење. најдобри Зделки денес.

R

Им се допаѓа и на купувачите