.

.

Дици Цветни Флетер Капа Ракав Квадратни Вратот Миди Фустан

Дици Цветни Флетер Капа Ракав Квадратни Вратот Миди Фустан

DEN 399.84
Износ

95% Полиестер 5% Спандекс. Произведено во САД. Квадратен врат, ракав со капаче за треперење, еластичен појас, набразден раб. ГОЛЕМИНА : (одговара точно на големината)�(2-4), М(6-8), Л(10-12), XL(14-16), 1 X(18), 2 X(20), 3 X(22). С : биста 38 "Половината 25" Должина 42,5"М : Биста 40" Половината 27 "Должина 43" Л : Биста 42 "Половината 29" Должина 43,5 "XL : Биста 44" Половината 31"Должина 44". 1Х : Биста 40 "Половината 33" Должина 47 "2Х : Биста 42" Половината 35 "Должина 47,5" 3Х : Биста 44 "Половината 37" Должина 48". Моделот 1 е 5 '9" и облечен Во Мал. Моделот 2 е 5 '8" И носењето 1x. Моделот 3 е 5 '9,5" и носењето 1xje. Дици Цветни Флетер Капа Ракав Квадратни Вратот Миди Фустан С-3Х.

R

Им се допаѓа и на купувачите