.

.

Аурурални Женски Фустани Клиренс Жени Нова Гроздобер Чипка Крпеница Надвор Рамо Коктел Партија Ретро Замав Фустан

Аурурални Женски Фустани Клиренс Жени Нова Гроздобер Чипка Крпеница Надвор Рамо Коктел Партија Ретро Замав Фустан

DEN 1.33
Износ

Жени Нови Гроздобер Чипка Крпеница Надвор Рамо Коктел Партија Ретро Замав Фустанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни3.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! чипка и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан.4.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Aut/Пролет/Лето : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени облечени Во Големина.USUKEUBust Waist Length Sleeve XXLXX-Large121642113cm/44.49"97.5 cm/38.39"89cm/35.04"40.5 cm/15.94"Size : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 113cm/44.49 "Половината : 97.5 cm/38.39" Должина : 89cm/35.04 "Ракав : 40.5 cm/15.94" Направени во Кина. 95%Полиестер, 5%Спандекс. Женски Фустани Дозвола. дозвола фустани за жени под 1 10. Жените Нови Гроздобер Чипка Крпеница Надвор Рамо Коктел Партија Ретро Замав Фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите