.

.

Фустан Женски Печатен Поли Креп Фустан Секојдневен Летен Кратки Ракави Должина На Теле Висок Струк V Врат Закопчан Преден Западен Стил Лесен Краток Фустан За Сите ?

Фустан Женски Печатен Поли Креп Фустан Секојдневен Летен Кратки Ракави Должина На Теле Висок Струк V Врат Закопчан Преден Западен

DEN 607.84
Износ

За Брендотдресбери, Домашен Бренд На Гигантот За Е-Трговија со Колекција Која е Совршена За Секој ден. Фокусирајќи Се Главно На Западната Облека За Млади Жени И Мажи, Облеката Во Индија Има Навистина Убава Облека, Чевли И Други Додатоци Кои И Помагаат На Жената Да Изгледа Најдобро Секој Пат Кога Ќе Излезе Од Својата Куќа. Ние Сме Специјализирани За Комбинирање На Напредна Мода Со Прифатлива Ознака. Сите Наши Производи Се Дизајнирани Во Куќата Од Нашиот Супер Талентиран Млад Тим Дизајнери.Уште Повеќе, Ткаенината Што се Користи Во Производството на Нашата Облека Се Печати Со Употреба На Готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) Сертифицирано Мастило И Хемикалии Пред Пост За Производство На Ткаенина, Што Ја Прави Нашата Околина Безбедна.Кога Барате Грациозна Облека За Жешко Лето, Тогаш Треба Да Одите Со Овој Неверојатен Дизајнерски Фустан Од Дресбери. Тоа Навистина Ја Прави Правдата За Вашата Потреба Да Изгледате Убаво И Самоуверено Во Исто Време. Неговите Карактеристики Вклучуваат Врат V, Кратки Ракави, Должина На Теле, Печатена Шема, Закопчан Преден И Заоблен Раб. * Вклучува : Оваа Облека Се Состои Од 1 Фустан * Материјал : Поли Креп * Должина На Фустан : 45 Инчи (Прибл.) * Статистика На Моделот : Моделот На Сликата Е Висок 173 См, А Бистата 33 " Инчи Носи Големина - (И) Мали * Карактеристики : V Вратот, Кратки Ракави, Должина На Теле, Печатена Шема, Закопчана Предна И Тркалезна Полите * Нега : Машинско Перење На 30, Сушење На Тивок Оган, Пегла На Ниска Температура * Информации За Големината : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Го Купите. Ако Вашата Големина Е Помеѓу Две Големини, Ви Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина. * Плетени /Ткаени : Ткаени. * Стил : Фустани До Колена . * Тип На Затворање : Копче.

R

Им се допаѓа и на купувачите