.

.

Жени Свечена Свадба Деверуша Висока половината Партија Топката Матурска Наметка Коктел Фустан

Жени Свечена Свадба Деверуша Висока половината Партија Топката Матурска Наметка Коктел Фустан

DEN 2.00
Износ

Жени Свечена Свадба Деверуша Висока половината Партија Топката Матурска Наметка Коктел Фустан Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Winter Зима Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Полиестер,Декорација На Чипка : Појаси Должина На Облека : Тип На Шема Над Должина : Цврст Стил : Мода,Каузална што добивате : 1 компјутер Женски Фустан Големина Биста Должина НА Рамо XL 110cm/43.31" 41.5 cm/16.34" 111.5 cm/43.90" Големина : XL Биста : 110cm/43.31" Рамо : 41,5 См/16,34" Должина : 111,5 См/43,90" Табела Со Големина : Големина : С Биста : 96см/37,80" рамо : 38см/14,96" ДОЛЖИНА : 108см/35,04"големина : м биста : 100см/39,37" рамо : 39см/15,35" должина : 109см/42.91"Големина : L Биста : 104cm/40.94" Рамо : 40cm/15.75" Должина : 110cm/43.31"Големина : xl биста : 110cm/43.31" рамо : 41.5 cm/16.34" должина : 111.5 cm/43.90"големина : xxl биста : 116cm/45.67" рамо : 43см/16.93" Должина : 113см/44.49"Големина : Хххл Биста : 122см/48.03" Рамо : 44.5 см/17.52" Должина : 114.5 см/45.08"големина : ххххл биста : 128см/50.39" рамо : 46см/18.11" должина : 116см/45.67" Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Фустанот Може Да Ви Помогне Да Го Покажете Вашиот Уникатен Шарм. Овој Стилски Фустан Е Лесен За Со Високи Потпетици Или Рамни Сандали И Може Да Се Носи Во Секоја Пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите