.

.

Пролетни Фустани За Жени, Пролетни Слатки Фустани За Жени Фустани За Кошули За Жени Работни Фустани За Жени Свечени Фустани За Жени Вечерна Забава

Пролетни Фустани За Жени, Пролетни Слатки Фустани За Жени Фустани За Кошули За Жени Работни Фустани За Жени Свечени Фустани

DEN 512.00
Износ

Фустан Кошула РАЗНОВРСНА ФУСТАН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА-Партија, датира, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќ-надвор, одмор, одмор, fall, зима, пролет и лето. ИДЕИ ЗА СОВПАЃАЊЕ : САНДАЛИ, потпетици, патики, хеланки, ѓердан, обетки, капи. ТАБЕЛАТА СО Големина НА ТАБЕЛАТА Е туре.Ве молиме погледнете ја "ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ"подолу внимателно пред да ја купите. (Не Големина Шема).

R

Им се допаѓа и на купувачите