.

.

Иопко Обични Фустани За Жени Женски Фустани Жени V Вратот Врвот Кошула Пуловер Еднобојна Удобна Кошула Краток Ракав Лабава Елегантна Кошула Фустан Летен Фустан Ви?

Иопко Обични Фустани За Жени Женски Фустани Жени V Вратот Врвот Кошула Пуловер Еднобојна Удобна Кошула Краток Ракав Лабава Елегантна

DEN 415.84
Износ

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.брбрдеар Клиент за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.брнот Нашата големина Е Азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Жени V Вратот Врвот Кошула Пуловер Еднобојна Удобна Кошула Краток Ракав Лабава Елегантна Кошула Фустанкарактеристики : 1.Дизајнот Со цврста Боја прави да изгледате толку секси, секојдневно, модно и different.2.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.3.Добро дизајниран,опуштен, летото ве прави попривлечни4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно. 5.Оваа лесна, Блуза е совршена за Вашата Сезона На Вљубените : Четири сезони пол : Женска Пригода : Дневно,Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Дебелина На Ракавите : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан. Сарафани За Жени Секојдневно Лето изработени Од Полиестер и Спандекс,без премногу густа ткаенина, Но Мека и Удобна и дишечка облека со Мала Тежина. Дизајн : Секси Домашна Облека; Памучна Облека За Спиење;Летен Фустан; Прилагодливо Лизгање Шпагети; Мека Ткаенина За Кожа.Едноставен секојдневен стил, погоден за секојдневно облекување, носење дома, патување, можете да одговарате со вашите пумпи, потпетици, чизми. Повод : жените макси фустан совршен за Одмор, Плажа,Датира,ноќ надвор,Дневна Облека,Работа,Хавајски,Крстарење,Вечер, Партија Свадба.Покажете ја вашата женска шармантна секој момент. Летен фустан за жени Лабав И удобен V-врат за одлично вклопување и удобност кога се носи, може да се комбинира со некои слатки сандали или трендовски потпетици за софистициран и женствен изглед!. Тексас фустан женски фустани летен фустан секојдневни фустани за жени свечени фустани за жени хеланки за жени фустан на плажа летни фустани за жени фустани со боди за жени летни фустани летни фустани долги фустани за жени јога панталони ленен фустан фустан фустан секси фустан фустани пижами за жени комплет сарафани за жени панталони за жени плус големина фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите