.

.

Француски тост девојки разгален со пик поло фустан

Француски тост девојки разгален со пик поло фустан

DEN 440.00
Износ

Само обидете се да го облечете овој поло фустан без да се вртите околу вашата соба. Пловениот шут полите го прави до невозможно. Мека и удобна, памучната мешавина од памук се собира на ракавите. Копчињата со бисери Додајте го завршниот допир. Затворање на бисерното копче. Се собира на капачињата на ракав. Падна половината.

R

Им се допаѓа и на купувачите