.

.

казка женски бохо цветни ладни рамо краток ракав линија летен фустан жолта л

казка женски бохо цветни ладни рамо краток ракав линија летен фустан жолта л

DEN 2.00
Износ

Женски Секојдневен Летен Краток Ракав Должина На Коленото Мини Еднобоен Плисиран Фустанматеријал : Полиестер, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 165gpackage големина : 35x25x4cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Големина : С Биста : 86см/33.86 "Половината : 64см/25.20 " Должина : 80см/31.50". Големина : М Биста : 90см/35.43 "Половината : 68см/26.77 " Должина : 81см/31.89". Големина : Л Биста : 94см/37.01 "Половината : 72см/28.35 " Должина : 82см/32.28". Големина : XL Биста : 98cm/38.58 "Половината : 76cm/29.92 " Должина : 83cm/32.68". Големина : XXL Биста : 102cm/40.16" Половината : 80cm/31.50" Должина : 84cm/33.07" Материјал : Полиестер, ткаенината е многу мека и ладна, дише и лесна. Карактеристики : Кратки Ракави, Вратот На Екипажот, Вратот На Лажичката, Еднобојна, Ручана, Фустан Со А-Линија На Резервоарот, Опуштена Лабава, Мини Фустан. Повод : привлечен секојдневен фустан без ракави поставен за лето, пролет, запознавање, забава, секојдневен ден, канцеларија, ноќен клуб, одмор, плажа. МОДЕРНИ ДОДАТОЦИ : овој женски фустан изгледа одлично, особено со хеланки, ѓердани, модни чанти и високи потпетици. Машина за перење, рачно перење препорачува.

R

Им се допаѓа и на купувачите