.

.

Ново Долго Здолниште Кошула Јака Пресечен Џеб Големо Здолниште За Нишање Голем Секојдневен Тексас Фустан

Ново Долго Здолниште Кошула Јака Пресечен Џеб Големо Здолниште За Нишање Голем Секојдневен Тексас Фустан

DEN 479.84
Износ

Име на ткаенина : тексас извор на главна слика : модел во живо shotsource категорија : spot Style : Leisureptermattern : цврст процес на боја : колаж/спојување потекло : dongguaninventory тип : цел документстил : основно здолниште должина : долго здолниште тип : голем тип на лулашка тип на јака : ревер/поло тип на ракав : должина на ракавот на купот : кратко тип на половината на ракавот : плакета со висок струк : пуловерпопуларни елементи : Спојување Година/Сезона : лето 2022главен состав на ткаенина : Содржина на полиестер (полиестер)На Главните Компоненти На Ткаенината : 81% - 90% главен состав на ткаенина 2 : спандекс содржина на главната компонента на ткаенината 2 : помалку од 10% инвентар : НАПИС бр. : Тс2225без разлика дали потеклото на главната ткаенина е увезено : Нофорин трговија или не : Јесколор : сива ", " светло сина ", " црна ", " темно сина : С ", " М ", " Л ", " ХЛ ", " 2ХЛ ", " 3ХЛ ", " 4ХЛ ", " 5хлмаин продажни региони : Африка ", " Европа ", " јужна америка ", " југоисточна азија ", " Северна Америка ", " Североисточна азија ", " блискиот исток постојат овластени приватни брендови : погодна возраст : 25-29 ГОДИНИ БЕЗ РАЗЛИКА ДАЛИ ПРЕКУГРАНИЧНИОТ ИЗВОЗ Е ИСКЛУЧИВО ИСПОРАЧАН : ТИП НА СТИЛ : УРБАНО СЛОБОДНО ВРЕМЕ ПРИМЕНЛИВА СЕЗОНА : прилагодување НА ЛЕТНАТА обработка, фабрика за јачина производителот На изворот Поддржува Персонализирана прилагодувањемашина прилагодена фабричка цена : деветелементкупи сега Обработка прилагодена фабричка цена : девет поени девет нулаелементкупи сега обработка ПРИЛАГОДЕНА ФАБРИЧКА ЦЕНА : ДВАЕСЕТ И ПЕТЕЛЕМЕНТКУПИ СЕГА ОБРАБОТКА ПРИЛАГОДЕНА ФАБРИЧКА ЦЕНА : ТЕНЕЛЕМЕНТКУПИ сега обработка прилагодена фабричка цена : Триесет-триелементкупи сега обработка прилагодена фабричка Цена : Дваесет И шестелементкупи сега"цената на овој производ е ексклузивна за данок. Постои дополнителна даночна точка за фактурирање. Ве молиме консултирајте се со услуги на клиентите за повеќе детали. "Ви благодарам!Фабрика За Облека Донггуан Хумен Мајерман1. Ние произведуваме и продаваме сами,2. Добредојдовте во производството на цртежи и примероци, објавување за 3 дена, брод за 5 дена и поддршка на мала серија (почнувајќи од 100 парчиња)3. Нашата компанија енергично поддржува мали и средни продавачи. и други домашни и странски платформи, 4. Производство на прекугранична женска облека, фустани, шифон кошули, Маици, џемпери, спортски костуми, 3д џемпери, хеланки и други производи за облека. Нашата компанија е ангажирана во надворешно-трговската индустрија многу години и се надева дека ќе воспостави долгорочни кооперативни односи со нашите клиенти. Добредојдовте во нашата компанија да преговараме. Модна Кошула За Жени Лето Секојдневен. врв со долги ракави за жени, Секојдневни лабави женски врвови. Обични основни кошули за жени, долг ракав, тоа го прави шик и елегантен стил. Жените врвови летни секојдневни блузи;Мека, Лесна и дише ткаенина, удобна за носење;. Одговараат за лето, пролет и fall. Добро се совпадна со фармерки, секојдневни панталони, здолниште, тексас шорцеви и хеланки. Костуми за секојдневна, одмор, плажа, забава, училиште, канцеларија, работа, секојдневна облека.

R

Им се допаѓа и на купувачите