.

.

Blu White Blu Women'sенски кариран фустан од полите

Blu White Blu Women'sенски кариран фустан од полите

DEN 2.67
Износ

Работата или на викендот се дава дополнителна додадена талент со нашиот плетен кариран фустан. Различни карирани од кои треба да изберете! Забавни кики карирани за есен и зимско време облечено! Чизмите на глуждот се мора да бидат тука за возбудлив ажуриран изглед! Пурен кариран фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите