.

.

Коктел фустани Xysaqa Макси Фустан За Жени Модна Жена Секојдневен Лабав Секси Патент Тесен Ноќен Клуб Фустан Со Долги Ракави Женски Фустани Со Долг Ракав V Врат На Доз?

Коктел фустани Xysaqa Макси Фустан За Жени Модна Жена Секојдневен Лабав Секси Патент Тесен Ноќен Клуб Фустан Со Долги Ракави

DEN 1.33
Износ

Модна Жена Секојдневен Лабав Секси Патент Тесен Ноќен Клуб Фустан Со Долги Ракави Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! чипка и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан. 4.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Пол : Жени Прилика : Забава, Дневно, Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина ХХХЛ 14 18 44 100-110см/39.37-43.31" 83см/32.68" 89см/35.04" Големина : ХХХЛ САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 100-110см/39.37-43.31" Ракав : 83см/32.68" Должина : 89см/35.04" Материјал : 100% сосема нов, висок квалитет И супер мека ткаенина, еластична, лесна и дише. Не проѕирно. Летни Фустани : Подароци за жени, задолжителен стилски и пролетен летен фустан со долги ракави во вашата гардероба, карактеристики со нови и шик дизајни за 2023 година, совршено одговара на сите форми, елегантен и привлечен изглед, никогаш нема да излезете од мода со овој женски фустан! И тоа е лесно да се грижи, одличен подароци избор за женски. Лесно За Облека : Совршено се совпаѓа Со вашите потпетици, чизми, хулахопки, сандали и ѓердан, исто така во голема мера носи со завиткани шалови, јакни и палта кога е ладно, лесно за да го комплетирате вашиот елегантен моден изглед!. Нега За перење : за најдобри резултати, машина или рачно перење со ладна вода и закачете или исушете ја линијата. Не избелувајте. Услуга по Продажба : обезбедувањето 100% искуство за задоволство е наш приоритет за нашите клиенти. Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполнуваат вашите очекувања.

R

Им се допаѓа и на купувачите