.

.

Ројалов Женски Пролет Лето Моден Принт Без Ракави Лабава Завој Прашка Фустан сарафани за жени

Ројалов Женски Пролет Лето Моден Принт Без Ракави Лабава Завој Прашка Фустан сарафани за жени

DEN 0.33
Износ

Женски Пролет Лето Мода Печатење Без Ракави Лабава Завој Прашка Фустан вие кои се стави на здолниште се убава глетка. Колку повеќе избори, толку е подобар ефектот на носење. Карактеристики : вие сте убава глетка во фустан. Колку повеќе избори, толку е подобар ефектот на носење. функција : 1. Ова здолниште е направено од мека вискоза ткаенина, многу лесна и супер удобна. 2. Пролетни и есенски женски фустани, шарени дезени, но сепак модерни, модерни и секси. 3. Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патување, одмор, училиште, дури и ноќно излегување, забава, клупска облека. 4. Печатете женски фустани со свилени ткаенини. Ова е задолжителен предмет во вашата гардероба. 5. Слоевитата структура на ремените, еластичниот појас, не исправен, покажувајќи мода Ќе добиете : 1 X Големина На Женски Фустан Сад Велика БРИТАНИЈА ЕУ Должина На Биста Л 10 14 40 101см/39.76" 91см/35.83" Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 101см/39.76" Должина : 91см/35.83" Табела Со Големини : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 еу : 36 биста : 91cm/35.83" должина : 89cm/35.04"ГОЛЕМИНА : М Сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 биста : 96cm/37.80" должина : 90cm/35.43"ГОЛЕМИНА : Л САД : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 101cm/39.76" должина : 91cm/35.83"ГОЛЕМИНА : XL САД : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 106cm/41.73" должина : 92cm/36.22"Големина : xxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 111cm/43.70" ДОЛЖИНА : 93 CM/36.61" Специјалниот дизајн На Фустанот го прави посекси и попривлечен за носење. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате. Овој ветровит фустан на отворено ви носи повеќе моден вкус! Сите тие бои лесно се совпаѓаат. Мекиот и лесен материјал го прави овој убав секојдневен лабав женски фустан, исто така, удобност за лежење, работа и одмор.

R

Им се допаѓа и на купувачите