.

.

Дама Фустан Cl Дозвола Женски V-Вратот Краток Ракав Здолниште Ретро Bownot Завој Мода Тркалезна Точка Печатење Мини Фустан

Дама Фустан Cl Дозвола Женски V-Вратот Краток Ракав Здолниште Ретро Bownot Завој Мода Тркалезна Точка Печатење Мини Фустан

DEN 1.00
Износ

Аоохаслиј Дама Фустан Есенски Клиренс Модни Жени Цврсти Секојдневни Фустани Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Врат Преклопете Го Глуждот Удобен Фустан Модни Жени Цврсти Секојдневни Удобни Фустани Со Преклопен Глужд Со Долг Ракав Со Врат карактеристики : 1. Изработен е од материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење3.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.3.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона.5.Содржина на пакетот : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустанпроизвод information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daily Material : Polyester Collar : V-Neck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линијата Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан РАЗНОВРСНА ЈАКА : Деколте Со Лажичка/Н Врат/Квадратен Врат, најтемпераментната јака во фустанот, покажувајќи ја вашата грациозна и интелектуална убавина. Еластична јака, направи да изгледате стилски и елегантно во секоја пригода. Сите ПРИЛИКИ : Елегантни фустани за жени обични летни сарафани кои би можеле да бидат облечени во зависност од приликата. Како што се одмор плажа, одмор, крстарење, дипломирање, враќање дома, свадба гостин, матурска, коктел формална забава, клуб, датум ноќ, меден месец, вечери, вечери, деловна работа, хор перформанси, игра, подарок за денот на мајката, секојдневниот живот, секојдневен отворен или специјални прилики. lounge.It толку разноврсна што ќе ви се допадне. Ткаенина ЗА ОБЛЕКУВАЊЕ : 3/4 /Долги/Кратки Ракави/фустани без Ракави се изработени од висококвалитетна ткаенина со висока еластичност,мек и удобен материјал,нема да биде проѕирен и ќе биде погоден за повеќето дами во форма на тело.Фустанот е Многу Мек ,Растеглив и Дише, Правејќи да се Чувствувате многу Удобно и Опуштено. Стил за ЗДОЛНИШТЕ : Здолништата се погодни за жени сите стилови, можат да одговараат на сите стилови.Мода, Едноставна,растеглива,Удобна,Тенка,половината, секојдневна и лабава кондиција.погоден за повеќето форми на тело,ќе ви се допадне фустанот. 100% ЗАДОВОЛСТВО : ГИ САКАМЕ нашите клиенти и се гордееме со обезбедување пријатно искуство за купување. Ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето, ние нудиме ЗАДОВОЛСТВО-достапни сме да одговориме на вашите прашања и секогаш сме среќни да слушнеме од вас, затоа ве молиме не двоумете се да стапите во контакт со нас!.

R

Им се допаѓа и на купувачите