.

.

Ламузаа Мажи Блискиот Исток Дашики Долга Наметка Еднобојни Џебови Со Половина Ракав Пресечен Кафтан Тобе Дубаи Обични Кошули За Фустани Врвови

Ламузаа Мажи Блискиот Исток Дашики Долга Наметка Еднобојни Џебови Со Половина Ракав Пресечен Кафтан Тобе Дубаи Обични Кошули

DEN 2.00
Износ

Големина (инч)ttt t. st Length : t56. 69 t Bust : t44. 88 . Mt Length : t57. 09 t Bust : t46. 85 . Lt Length : t57. 48 t Bust : t48. 82 . XLt Length : t57. 87 t Bust : t50. 79 . 2xltlengh : t58. 27 t Bust : t52. 76 . 3xlt Length : t58. 66 t Bust : t54. 72 . Спецификација : . Пол : Мажи. Материјал : 100% Памук. Должина на ракавот : Половина Ракав. Шема : Цврста Боја. Големина : S/M/L/XL/XXL/XXXL. Содржина На Пакетот. 1 х Кафтан. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Машки дашики фустан кошула, изработена од 100% памук, ултра мека, пријателска за кожата, издржлива и не е лесна за деформација, добра дише и удобна за носење. ДИЗАЈН : дизајн на менс лонг кафтан во лабаво вклопување, користи еднобојна боја, половина ракав, засукан ракав, џебови од кенгурски лепенки напред, должина на глуждот со странично разделување, правејќи да се чувствувате помалку рестриктивни. НАТПРЕВАР : овој кафтан можете да го усогласите со соодветни панталони со врвки, кои го нарекоа кафтан костум за класичен изглед; или користете ја оваа секојдневна тоба со целосна должина како одморалиште само модни предмети, но како пригода носете предмети или како секојдневно носење. ПРИЛИКА : овој елегантен кафтан е одличен за лето или топло време, погоден за одмор, плажа, забава во базен, одмор, музички настан, фестивал, костим, велигденска програма, салон и секојдневно секојдневно носење. ДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : овие дашики кошули за мажи се вашата суштинска колекција. Задолжително во вашата гардероба. Можете да го дадете на вашиот љубовник или дечко како подарок за роденден. Пакетот вклучува : 1* кафтан.

R

Им се допаѓа и на купувачите