.

.

Женско Здолниште Со Леопард Принт Еластично Здолниште Со Висок Струк Летна Плажа Секси Миди Здолниште Завиткајте Краток Фустан Здолниште Со а-линија Каки Клиренс

Женско Здолниште Со Леопард Принт Еластично Здолниште Со Висок Струк Летна Плажа Секси Миди Здолниште Завиткајте Краток Фустан

DEN 3.00
Износ

Женска Мода Среден Долг Леопард Секси Печатење Здолниште Со Висок Струк а-линија Skirt Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,Удобна ткаенина.2.Стилски и моден дизајн го прават вашиот попривлечен 3.Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за вас прикажи подароци 4. Слаткиот стил е пошармантен. 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна информации за Производот : Сезона : лето /Пролет : Жени,Девојче : Женски Повод : Дневен Стил : Моден Стил : Секојдневен, Моден Материјал : Велур пакет вклучува : Здолништа ОД 1 ПАРЧИЊА и миењето раце и машината за перење е Оксизирана.USUKEUWaist Hip Length SSmall463468cm/26.77"94cm/37.01"56cm/22.05"MMedium683672cm/28.35"98cm/38.58"57cm/22.44"Llarge8103878cm/30.71"104cm/40.94"58cm/22.83"XLX-large10124084cm/33.07"110cm/43.31"59cm/23.23"Size : SSize. : Мал : 4 UK : 6 EU : 34 Waist : 68cm/26.77 "Хип : 94cm/37.01" Должина : 56cm/22.05 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 8 EU : 36 Waist : 72cm/28.35 "Хип : 98cm/38.58" Должина : 57cm/22.44 " Големина : LSize. : large US : 8 UK : 10 EU : 38 Waist : 78cm/30.71 "Хип : 104cm/40.94" Должина : 58cm/22.83 " Големина : XLSize. : X-large US : 10 UK : 12 EU : 40 Waist : 84cm/33.07 "Hip : 110cm/43.31" Должина : 59cm/23.23 " ✿●Се Занимава Со Дозвола} : Одлични подароци за неа, жени, сопруга или девојка пријател. Забрзана Испорака : 6-14 Дена. Стандардна Испорака : 8-20 Дена. Испорачани во рок од 24 часа.Уживајте во вашиот шопинг!. ДИЗАЈН-здолниште за жени секси карактеристики со двојни процепи, висок струк, тенок стил на вклопување, дизајн на колкот на пакетот, над должината на коленото, за да ја покажете вашата ултра-секси и шик фигура. Удобната соба во задникот и бутовите ви олеснува да шетате наоколу. ЗДОЛНИШТЕ-Здолниште за жени трендовски со должина на миди коленото, секси единечен шлиц, скриен патент во задниот дел, тенок стил на вклопување. Тоа ќе направи да изгледате супер секси и елегантно. Удобната соба во задникот и бутовите го прават ова кожено здолниште совршено за секојдневна деловна работа во канцеларија. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме погледнете ја препорачаната големина во нашата слика за подобро вклопување. Предлагаме да го измерите обемот НА ПОЛОВИНАТА/КОЛКОТ и да ја изберете големината што ви одговара, според нашата табела со големини. Секој проблем, не двоумете се да не контактирате одеднаш. Повеќе Избор : Кликнете НА "JNGSA" за повеќе нов моден стил. Ве молиме препознајте го името на нашиот бренд "ЈНГСА" , можете да ги добиете најдобрите производи и услуги.Ако имате какви било прашања за време на купувањето, ве молиме контактирајте не и ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите