.

.

Женски Сарафан Со Кратки ракави Тенок Фит База Дно-должина Свиткување Фустан XL Црвено

Женски Сарафан Со Кратки ракави Тенок Фит База Дно-должина Свиткување Фустан XL Црвено

DEN 1.00
Износ

Карактеристики : Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал за дишење и чувство на допир погодно за кожата, удобно за носење.Дизајн : дизајнот Со Кратки ракави и тенок фит го прави фустанот едноставен и лежерен. : Можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит,сандали, потпетици,апостолки или дури и патики.Исклучителна Изработка : шевовите и уредното кроење го прават текстуриран и популарен, може да се даде и како уникатен подарок на вашата сопруга или девојка во текот на летото.По-услуга : Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор.Size,Bust,Length,Waist S,88cm,105cm,58cm M,92cm,106cm,62cm L,96cm,107cm,66cm XL,100cm,108cm,70cm Specification : Material : Должина На Полиестерско Здолниште : Тип На долго здолниште : Тип на здолниште : Тип На Тркалезен ракав : Редовна Должина на Ракавот : Краток Ракав Тип На половината : Материјал Со Висок струк : Изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, дише, пријателски за кожата и удобен за носење. Дизајн : Кратки ракави и витко вклопување го одржуваат здолништето едноставно и лежерно. : Можете да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит,сандали, потпетици,апостолки или дури и патики. Исклучителна Изработка : фините шевови и уредниот крој го прават текстуриран и популарен, како и уникатен подарок за вашата сопруга или девојка во лето. По-услуга : Ако имате какви било прашања по добивањето на производот, слободно контактирајте не и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор.

R

Им се допаѓа и на купувачите