.

.

Фустани За Жени Клиренс Фустан Без Ракави Фустан Со Прашка За Оглавник Фустани За Женски Дезен Работен фустан До Колена, Црвен, XXL

Фустани За Жени Клиренс Фустан Без Ракави Фустан Со Прашка За Оглавник Фустани За Женски Дезен Работен фустан До Колена, Црвен,

DEN 0.67
Износ

Добредојдени сте да поставите нарачка или истрага во секое време~~~ ~ женска Лежерна Прерамка V Вратот Без Ракави Течни Џебови Лабава Долга Макси Плажа Фустан Сарафан Qaxi Фустан За Жени Секојдневен Летен V Врат Фустан На Плажа Без Ракави Со Џебови Q Полиестер и Спандекс.НИЕ ВО НАМАНИЛ продаваме секаков вид женска и машка облека, нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти висококвалитетни и најприфатливи цени, секоја облека што ја сакате може да се пребарува по наше име за да ја пронајдеме облеката што ја сакате : НАМАНИЛ+ блузи/кошули/елеци/фустани/панталони.Функција : V Вратот ; Без Ракави ; Долга/Макси/Должина На Подот ; Погоден за пролет и лето. ?Во секоја женска летна гардероба треба барем едно парче моден фустан. стил : женски макси фустани со цврста боја, долги фустани со цветен принт, фустани со ремени за шпагети со боја на вратоврска, фустани со ками на плажа, бохо макси фустани без ракави, долги макси фустани со џебови, лабави течни фустани, макси фустан за забава со врат, фустан со долги ленти. ●РАБОТИ МАЛ, ТРЕБА ГОЛЕМИНА НАГОРЕ!!!- Машина или Рачно перење. Ткаенината е еластична, мека и дише без брчки, удобна е за носење во лето.€Без ракави, Прилагодливи ремени за шпагети, V деколте, два практични странични џебови, должина на подот, еднобојна, цветно печатена, вратоврска-боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите