.

.

Летен Фустан Без Ракави Граница Мало Девојче Секојдневен Линиски Фустан Погоден За Деца Години Големина Ц

Летен Фустан Без Ракави Граница Мало Девојче Секојдневен Линиски Фустан Погоден За Деца Години Големина Ц

DEN 2.33
Износ

Лето Нов Фустан Од Виножито Без Ракави Гранична Мода За Мало Девојче Секојдневен Линиски Фустан Погоден За Деца Од 13 Годиникарактеристики : Моден дизајн, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти.Погоден за секоја пригода, совршен е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете најдобро удобно искуство за носење бебиња.erјалите носат подобро искуство со носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред.Вклучен пакет : 1 ПАРЧИЊА Девојче Фустан 1 ПАРЧИЊА појас ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење И мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,Лето Нов Фустан Од Виножито Без Ракави Гранична Мода За Мало Девојче Обичен Фустан Од а-линија Погоден За Деца Од 13 Годиниматеријал : дакронколор : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!)Големина на половината препорачана возраст од 52 см/20,47"52 см/20,47"39 см/15,35"6-9 Месеци B54cm/21,26"54cm/21,26"42cm/16,54"9-12 Месеци 56cm/22,05"56cm/22,05"45cm/17,72"12-18 месеци 58 см/22,83"58 см/22,83"48 см/18,90"18-24 Месеци 60 См/23,62"60 см/23,62"51 см/20,08"2-3 години Големина : Абус : 52 см/20,47"половината : 52 см/20,47"должина : 39см/15.35"препорачана возраст : 6-9 месециголемина : ббуст : 54см/21.26"половината : 54см/21.26"Должина : 42см/16.54"препорачана возраст : 9-12 месециголемина : цбуст : 56см/22.05"Половината : 56см/22.05"должина : 45см/17.72"препорачана возраст : 12-18 месеци големина : dbust : 58cm/22.83"половината : 58cm/22.83"должина : 48cm/18.90"препорачана Возраст : 18-24 Mestsize : ebust : 60cm/23.62"половината : 60cm/23.62"Должина : 51cm/20.08"препорачана возраст : 2-3 години фустанот на принцезата прави вашите деца да изгледаат слатко и привлечни.Децата добиваат толку многу комплименти секој пат кога ќе го носат. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето копје. Миење : Препорачајте миење раце или миење машини на студ water.Do не Белило.Закачете се да се исуши. Повод : Костум за лето, fall, пролет.Совршен за плажа, училиште, забава, излегување, викенд, одмор и секојдневно носење. Овој фустан е соодветен подарок за принцеза за вашата девојка. Прекрасниот уникатен дизајн има шик стил за вашите девојки и ја прави вашата мала самовила да изгледа толку карактеристична.

R

Им се допаѓа и на купувачите